Shërbimet tona


Shijoni shije të pafundme…

Në ambjentet tona argëtuese është e garantuar. Ju mund të shijoni freski, në bar me kokteje, shtriheni në plazhin ekzotik ose në pishinë, dhe të shkojni përpara në aventurë me ski jet- … çdo gjë që ju bën të ndiheni mirë.


 • Recepsion 24 Orë
 • Lavanderi
 • Pishina
 • Wireless Internet
 • Parking Falas
 • Palestër
 • Plazh Privat
 • Kondicioner
 • Çadra Falas
 • Plasma TV
 • Kurs Këmbimi
 • Mini-Bar
 • Sigurim 24 Orë
 • Tharëse Flokësh
 • Kasafortë elektronike
 • Stacione Satelitore
 • Shërbim në dhomë
 • Ballkon
 • Restorant
 • Bar Kafe